Personal – Oilmek

Kontakta gärna vår personal via deras direktnummer eller epost:

 

Personal – Oilmek AB

Oilmek - Conny Henriksson

VD / Försäljning
Conny Henriksson
Direkt: 0522-64 54 54
conny.henriksson@oilmek.se

Petra Lichtenberg

Ekonomi
Petra Lichtenberg
Direkt: 0522-60 15 04
petra.lichtenberg@oilmek.se

Eric Verhaegh

Projektledning

Eric Verhaegh
Direkt: 0500-77 19 52
eric.verhaegh@oilmek.se
Marcus Gunberg
Konstruktör /
Projektadministratör
Marcus Gunberg
Direkt: 0522-60 15 02
marcus.gunberg@oilmek.se

 

Personal – Oilmek Uddevalla

Stefan Jönsson


Butik / Innesäljare

Stefan Jönsson
Direkt: 0522-64 54 57 stefan.jonsson@oilmek.se

Inga-Lill Bill


Innesäljare

Inga-Lill Bill
Direkt: 0522-64 54 55
inga-lill.bill@oilmek.se

 

 

Charlotte Johansson

Logistik, lager, inköp Charlotte Johansson
Direkt: 0522-60 15 01 charlotte.johansson@oilmek.se

Tomas Palm

Serviceledare
Tomas Palm
Direkt: 0522-64 54 56 tomas.palm@oilmek.se

Anders JohanssonKonstruktion,
Servicetekniker
Anders Johansson
Direkt: 0522-64 54 59 anders.johansson@oilmek.se
Jerry JohanssonServicetekniker
Jerry Johansson
Direkt: 0522-64 54 52 jerry.johansson@oilmek.se
 David JohanssonServicetekniker
DavidJohansson
Direkt: 0522-60 15 03
david.johansson@oilmek.se
 Johan BjörkbergServicetekniker
Johan Björkberg
Direkt: 0522-64 54 52 johan.bjorkberg@oilmek.se

Personal – Oilmek Skövde

Johan Hansson

Platschef / Försäljning / Serviceledare
Johan Hansson
Direkt: 0500-77 19 41 johan.hansson@oilmek.se

Nathalie Wallin


Försäljning
Nathalie Wallin
Direkt: 0500-77 19 47 nathalie.wallin@oilmek.se

Thomas Lanebjer

Butik
Thomas Lanebjer
Direkt: 0500–77 19 43 thomas.lanebjer@oilmek.se

Alexander Svensson

Servicetekniker
Alexander Svensson
Direkt: 0500–77 19 44 alexander.svensson@oilmek.se

Emil Larsson
Konstruktion,
Servicetekniker
Emil Larsson
Direkt: 0500-77 19 48
emil.larsson@oilmek.se