Personal – Oilmek

Kontakta gärna vår personal via deras direktnummer eller epost:

 

Personal – Oilmek AB

Oilmek - Conny Henriksson

VD / Försäljning
Conny Henriksson
Direkt: 0522-64 54 54
conny@oilmek.se

Ekonomi
Petra Lichtenberg
Direkt: 0522-60 15 04
petra@oilmek.se

eric

Projektledning

Eric Verhaegh
Direkt: 0500-77 19 52
Eric@oilmek.se

Konstruktör /
Projektadministratör
Marcus Gunberg
Direkt: 0522-60 15 02
marcus@oilmek.se

 

Personal – Oilmek Uddevalla


Innesäljare / Butik

Stefan Jönsson
Direkt: 0522-64 54 57 stefan@oilmek.se

Oilmek - Inga-Lill Bill


Innesäljare

Inga-Lill Bill
Direkt: 0522-64 54 55
inga-lill@oilmek.se

 

 

Logistik, lager, inköp Charlotte Johansson
Direkt: 0522-60 15 01 charlotte@oilmek.se

Serviceledare
Tomas Palm
Direkt: 0522-64 54 56 tomas@oilmek.se

Konstruktion,
Servicetekniker
Anders Johansson
Direkt: 0522-64 54 59 anders@oilmek.se

Servicetekniker
Jerry Johansson
Direkt: 0522-64 54 52 jerry@oilmek.se
 Servicetekniker
DavidJohansson
Direkt: 0522-60 15 03 david@oilmek.se

Personal – Oilmek Skövde

Oilmek - Johan Hansson

Platschef / Försäljning / Serviceledare
Johan Hansson
Direkt: 0500-77 19 41 johan@oilmek.se

Försäljning

Nathalie Wallin
Direkt: 0500-77 19 47 nathalie@oilmek.se

Butik
Thomas Lanebjer
Direkt: 0500–77 19 43 thomas.l@oilmek.se

Logistik, lager, inköp
Hannah Abrahamsson
Direkt: 0500-77 19 42
hannah@oilmek.se

Servicetekniker
Alexander Svensson
Direkt: 0500–77 19 44 alexander@oilmek.se


Konstruktion,
Servicetekniker
Emil Larsson
Direkt: 0500-77 19 48
emil@oilmek.se
mailto:antonia@oilmek.seServicetekniker
Antonia Elfstrand
Direkt: 0500-77 19 49
antonia@oilmek.se